Зареєстровані учасники олімпіади
  
Прізвище, Ім'я, E-Mail Країна, Місто Навчальний заклад / Місце работи, Клас / Курс / Посада
1 1 1, 1 1, 11
Byar Andrey Ukrainian, Hkmelnitskiy Liceum 17 in Hkmelnitskiy, 8-Б
Євтушенко Богдан Україна, Харків КЗ ОСШІ "Обдарованість" ХОР, 11
Єрмаков Сергій Україна , Дніпро Ліцей Інформаційних Технологій при ДНУ ім.Олеся Гончара, 10
Авсієвич Володимир Україна, Хмельницкий Клуб АЛГОРИТМ / Гімназія №2, 10
Адамов Олексій Україна, Херсон Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради , 10-В
Арчаков Всеволод Україна, Дніпро ЛІТ, 10
Астаф'єв Денис Україна, Дніпро ЛІТ, 9 Клас
Безкоровайний Станіслав Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (Ліцей «Політ»), 11
Бледюк Антон Україна, Чернівці Михальчанська ЗОШ, 9
Бородаєнко Ярослав Україна, Миколаїв Миколаївський муніципальний колегіум ім.В.Д.Чайки , 11
Бочок Владислав Україна, Ужгород УЗСШІ з ПВОП, 11
Білобровий Вадим Україна, Хмельницький клуб "АЛГОРИТМ"/Гімназія №1, 8 клас
Василишин Михайло Україна, с. Чорний Потік Чорнопотоківський ліцей, 9
Вишняк Іван Україна, Кременчуг Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С.Макаренка, 9
Гриневич Кирило Україна, Київ УФМЛ КНУ, 9
Гришечкін Тихон Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, 9
Гудим Кирило Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка , 11, 11
Денисов Костянтин Україна, Дніпро ЛІТ, 10
Денисюк Владислав Украина, Хмельницький Хмельницький ліцей 17, 8-Б клас
Деньга Назарій Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, 11
Деревянко Олег Україна, Харків КЗ"ОСШІ"Обдарованість"ХОР", 10
Добровольський Іван Україна, Кременчуг Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, 10
Дядюк Антон Україна, Хмельницький Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка, 10
Дяківнич Дмитро Україна, Кременчук Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка, 11
Дяченко Ярослав Украіна, Дніпро ЛІТ, 9
Зуб Максим Україна, Кременчук Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, 11
Караваєв Іван УкраЇна, Дніпро КЗО "ДОЛІФМП", 10
Караваєв Кирило Україна, Бердянськ Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області, 11
Карпенко Дарина Україна, Хмельницький Клуб Алгоритм-17 ліцей, 7
Карпусь Артур Україна, Дніпро ЛІТ, 10
Клименчук Олександр Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С.Макаренка, Л-11Г
Клочак Сергій Украина, Вінниця СЗОШ І-ІІІ ст. №1 смт.Тиврів, 10
Кузнєцов Ілля Поза конкурсом, Вінниця Вінницький технічний ліцей, 10
Кузьмінська Віра Україна, Хмельницький клуб АЛГОРИТМ/гімназія №1, 8
Куц Андрій Україна, Кременчук Ліцей "ПОЛІТ", 10
Кушніренко Станіслав Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (Ліцей «Політ»), 10
Кіндякова Діана Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка , 10
Лешко Мартін Україна, Ужгород Ужгородська загальноостітня школа І-ІІІ ст. №12, 7
Марчук Олександр Україна, Київ УФМЛ, 11
Матяш Денис Украина, Харкiв КЗ ОСШI "Обдарованiсть" ХОР, 11 клас
Мельник Софія Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, 10
Меренич Василь Україна, Ужгород УЗСШІ з ПВОП, 10
Міль Віталій Україна, Хмельницкий Гімназія №1 / Клуб "Алгоритм", 9
Міщенко Єгор Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, 11, 11
Міщук Роман Україна, Дніпро ЛІТ, 9
Навер Олег Україна, Ужгород УЗСШІ з ПВОП, 8
Назаров Родіон Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, 9
Нечаєв-Сліпченко Нікіта Україна, Хмельницький гімназія №2, 8
Нечипорук Владислав Україна, Старокостянтинів Старокостянтинівський НВК, 8
Нижник Борис Україна, Київ КПНЛ №145, 11
Носкін Арсеній Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, 10
Нємкевич Дар'я Україна, Чернігів Загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12, 10
Нікітенко Максим Україна, Кременчук Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка, 11
Олексієнко Павло Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, 10
Олімпіади Журі Вінницька, Вінниця ФМГ17, 11
Олімпіади Журі Вінницька, Вінниця ФМГ17, 11
Олімпіади Журі Украіна, Вінниця ФМГ17, 9
Орап Андрій Україна, Кременчук Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С.Макаренка, 11
Панахно Іван Україна, Кременчуг Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, 10
Панченко Єгор Україна, Київ ліцей "Наукова зміна", 11
Перекопський Михайло Україна, Дніпро ЛІТ, 10
Пилаєв Ігор Україна, Харків Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей 27", 8-2
Пономаренко Марія Україна, Бердянськ Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області, 11
Піллей Андрій Поза конкурсом, Вінниця ФМГ №17 ВМР, 9
Рамський Ігор Україна, Хмельницький Клуб Алгоритм/Хмельницький ліцей №17, 11
Ратушняк Денис Україна, Хмельницький Хмельницька гімназія №1, 9
Руденко Анастасія Україна, Київ Ліцей 171, 11
Сидоренко Нікіта Україна, Київ КПНЛ145, 11
Симкін Андрій Україна, Ужгород УЗСШІ з ПВОП, 10
Стегура Олександр Україна, Ужгород УЗОШ I-III ст. №12, 10
Таравський Денис Україна, Хмельницький Клуб "Алгоритм" / Гімназія№2, 8 клас
Тимчук Денис Віталійович Україна, Вінниця Вінницький технічний ліцей, 10
Тихонюк Едік Поза конкурсом, Вінниця ФМГ №17, 8
Ткаченко Максим Україна, Київ Ліцей "Наукова зміна", 7-А
Ткаченко Роман Україна, Київ ліцей "Наукова зміна", 11
Троценко Антон Україна, Одеса Рішельєвський ліцей, 9
Тур Максим Україна, Полтава Полтавська гімназія №6, 9
Уланов Віктор Україна, Дніпро Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ, 9
Фомюк Артем Україна, Хмельницький Клуб "Алгоритм"/Гімназія №2, 9
Філенко Павло Україна, Запоріжжя Багатопрофільний ліцей №62, 9-А
Халік Сергій Україна, Дніпро ЛІТ, 9
Халік Сергій Україна, Дніпро ЛІТ, 9
Хіміч Микола Україна, Дніпро ЛІТ при ДНУ, 9
Чернов Антон Україна, Вінниця ФМГ № 17, 11
Чуєв Костя Україна, Ужгород УЗСШІ З ПВОП, 10
Шевченко Нікіта Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка , 9
Шевчик Ілля Україна, Дніпро ЛІТ, 10
Шпилька Єгор Україна, Кременчук Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка , 11

Кількісь учасників: 89

Показано: 89


© Всеукраїнський віртуальний центр олімпіад школярів "ОЛІМП"